HAKKIMIZDA

KURUMSAL

İlke Stratejik Danışmanlık şirketi olarak, firmaların karlılığın artırılmasına ve pazarın genişletilmesine, ve stratejik anlaşmalar yaparak, dünya pazarına girmesine yardımcı olmaktayız.

İlke Stratejik Danışmanlık; firmaların, yurtdışı atılımlarında, kendi öz sermayelerinden harcamak yerine, devletin sunmuş olduğu teşvik havuzundan firmaları maksimum seviyede faydalandırmaktır.
Bu kapsamda İlke Stratejik Danışmanlık tarafından sunulan hizmetler, müşterilerinin işlerini kolaylaştırmayı, sektörde farklılaşmalarını, devletin vermiş olduğu teşviklerden faydalanırken herhangi bir aksama ile karşılaşmaksızın faaliyetlerini devam ettirmelerini sağlamaya yöneliktir.
Hem Türkiye ekonomisi hem de küresel ekonomi zaman zaman resesyon ve krizlere rağmen büyüme eğilimindedir. Serbest piyasa ekonomisine geçiş süreci ile birlikte gün geçtikçe piyasa aktörleri arasındaki rekabet artmaktadır. Artan rekabet kar marjlarını düşürmekte, daha iyi fiyata daha kaliteli ürün ortaya koyabilmeyi zorunlu hale getirmektedir. Bunun da tek yolu stratejik atılımlar ile, küresel ekonomideki pazar paylarının büyütülmesinden geçmektedir. İlke Stratejik Danışmanlık olarak da, firmaların, devletin vermiş olduğu teşviklerle dünya pazarındaki büyümelerine yardımcı olmaktır.
Küreselleşmenin hızla devam ettiği ve ekonomilerin birbirine daha bağımlı hale geldiği bu süreçte, şirketlerin faaliyetlerini devam ettirmeleri ve gelişmeleri için çağdaş ve kurumsal bir yönetim anlayışının benimsenmesi kaçınılmazdır. Devlet de firmaların büyümeleri, gelişmeleri ve global pazarda yer bulmaları için destek vermektedir.
Profesyonel olarak etkin ve verimli günlere birlikte yürüyebilmenin koşulu işbirliği yapabileceğimiz doğru insan, doğru sistem ve doğru yönetim anlayışı ile hedefleriniz doğrultusunda en doğru stratejiyi profesyonel ekibimizle sunmaktan onur duyarız.

VİZYONUMUZ

Sektörde lider, hizmetinde vazgeçilmez ve ilk tercih edilen danışmanlık firması olarak, başarıyı kalıcı kılmak.

MİSYONUMUZ

Güvenilir, dürüstlük çerçevesinde, sürekli kendini geliştirerek müşterilerimize en doğru danışmanlık hizmetini vermek.

DEĞERLERİMİZ

  • Müşteri odaklılık,
  • Güvenilirlik,
  • Dürüstlük,
  • Sürekli gelişmek,
  • Stratejik davranmak